Budżet partycypacyjny

  Budżet partycypacyjny

  Budżet partycypacyjny to proces, który daje Ci wyjątkową możliwość współdecydowania o części budżetu Warszawy. Możesz zgłaszać swoje pomysły, które chcesz, aby zostały zrealizowane. Możesz dyskutować o pomysłach innych mieszkańców. Możesz zagłosować i wybrać te, które wydają Ci się ciekawe lub potrzebne. Projekty wybrane przez mieszkańców w głosowaniu będą realizowane przez Miasto. Jeśli chcesz coś zmienić w swojej okolicy, budżet partycypacyjny jest właśnie dla Ciebie. Więcej informacji: http://www.twojbudzet.um.warszawa.pl/

  Edycja IV na rok 2018

  Aktywna zawodowo po urlopie macierzyńskim. Projekt wprowadzający na rynek pracy.

  Projekt „Aktywna zawodowo po urlopie macierzyńskim. Projekt wprowadzający na rynek pracy” realizowany jest w ramach IV edycji budżetu partycypacyjnego. Projekt ma na celu wsparcie mam, które chcą powrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie zawodowej związanej z wychowywaniem dzieci.
  Realizowany jest w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek ul. Stojanowska 12/14 i ul. Węgrowska 1/3.
  Zajęcia będą się odbywały w dwumiesięcznych edycjach: kwiecień - maj 2018 r., maj - czerwiec 2018, wrzesień - październik 2018. Więcej informacji:

  Regulamin projektu „Aktywna zawodowo po urlopie macierzyńskim. Projekt wprowadzający na rynek pracy.”

  Aktualności:

  10 września 2018 r. odbędą się 2 spotkania informacyjne dla osób zainteresowanych udziałem w III edycji projektu "Aktywna zawodowo po urlopie macierzyńskim. Projekt wprowadzający na rynek pracy". Pierwsze o godz. 11:00, drugie o godz. 17:00. Spotkania odbędą się w sali konferencyjnej przy ul. Stojanowskiej 12/14. ZAPRASZAMY MAMY Z TARGÓWKA!!!

  16 maja 2018 roku rozpoczynają się pierwsze zajęcia w ramach II edycji projektu.

  7 maja 2018 roku o godz. 11:00 przy ulicy Stojanowskiej 12/14 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące II edycji projektu.

  23.03.2018 r. o godz. 11.00 przy ul. Stojanowskiej 12/14 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące projektu.

  Ulotka informacyjna