Idź do treści

Lato w mieście 2019

Jak co roku w  ramach programu „Chatka Puchatka” ul. Węgrowska 1/3 i „Świetlik”  ul. Krasnobrodzka 11 pracownicy Działu Wsparcia Rodziny brali  udział w organizacji dla dzieci  zamieszkałych na terenie Dzielnicy Targówek akcji „Lato w mieście”.
Wspaniałe pięć tygodni, które  spędziliśmy w bardzo atrakcyjny sposób dostarczyło nam wielu wrażeń, dużo emocji i cudownych  wspomnień. Mieliśmy przyjemność zwiedzać ciekawe  miejsca takie jak: Muzea – Polin, Muzeum Fryderyka Chopina Warszawskie Miniatur czy Neonów.
Dużo zabawy dostarczyły nam wyjścia na baseny: Inflancka, Polonez i Moczydło, ale i wiele warszawskich placów zabaw pochłaniało wiele energii dzieci m.in. plac zabaw na Forcie Bema, plac zabaw Wilsona, rolki, w tym także sale zabaw – Hula Kula i Fikołki. Najwięcej niezapomnianych chwil przeżyliśmy w Papugarni i Domu Zagadek skąd dzieci wychodziły zafascynowane i pełne pozytywnych doświadczeń i wrażeń.
Mieliśmy piękną pogodę było sympatycznie i przygodowo. Wszystkie wycieczki były udane i godne zapamiętania, a dzieci uśmiechnięte. Miały okazje nabyć solidną porcję wiedzy, pobawić się i nawiązać relacje z innymi dziećmi.
Poniżej zdjęcia przedstawiające dobra zabawę i niezapomniane chwile.