Idź do treści

Sąsiedzka zbiórka dla schroniska „Na Paluchu”- ciąg dalszy…

Z przyjemnością informujemy, że zbiórka potrzebnych rzeczy dla schroniska „Na Paluchu” , nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych mieszkańców, co nas bardzo cieszy. W ciągu kolejnego tygodnia udało się zebrać znów pokaźną ilość rzeczy, które zostały przewiezione przez mieszkańców z gr. sąsiedzkiej „Aktywne Pokolenia” do schroniska.
W tym miejscu ponownie bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za włączenie się do akcji. W załączeniu dyplom z podziękowaniami.
Informujemy jednocześnie, że zbiórka trwa nadal i w dalszym ciągu zachęcamy do przynoszenia potrzebnych  rzeczy (wykaz na stronie schroniska). https://www.napaluchu.waw.pl/czego_potrzebujemy/

Zbiórkę rzeczy prowadzimy na stanowisku Ochrony OPS, ul. Św. Wincentego 87, codziennie w godz. 8:00-16:30, oprócz weekendów.

Akcja organizowana jest w ramach realizowanego przez OPS Dzielnicy Targówek Programu Organizowania Społeczności Lokalnej, w ramach którego działa „Partnerstwo na Targówku” i nieformalna grupa sąsiedzka „Aktywne Pokolenia”.

Opracowała: Izabela Drzazga