Idź do treści

Tai Chi czyli źródło energii

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku podjętej współpracy „Partnerstwa na Targówku” z Warszawską Akademią Tai Chi i Lok Hup od 24 września 2019 r. na warszawskim Targówku będą kontynuowane zajęcia Tai Chi dla mieszkańców na które już serdecznie zapraszamy. Spotkania będą się odbywać we wtorki w SDK Jowisz, ul. Chodecka 4 (duża sala na piętrze)
w godzinach 17:30-19:00. Więcej informacji na temat zasad uczestnictwa dostępne pod numerem telefonu 535-856-448 oraz na pierwszych zajęciach, gdzie będzie tworzona lista chętnych osób.
W ramach przypomnienia aktualne zajęcia są odpowiedzią na zgłaszane potrzeby mieszkańców, którzy uczestniczyli w okresie IV-VII.2019 w projekcie mieszkanki z Osiedla Bródno pt. „Świadomy Ruch z Tai Chi do źródła energii”  realizowanego w partnerstwie z OPS Dzielnicy Targówek w ramach działań Programu Organizowania Społeczności Lokalnej, przedstawicielami z grupy sąsiedzkiej „Aktywne Pokolenia” oraz XLVI LO im. S. Czarnieckiego w Warszawie. W załączeniu ogłoszenie.

Ogłoszenie

Informujemy jednocześnie, że z inicjatywy mieszkańców z tej samej grupy sąsiedzkiej zostały złożone dwa projekty w budżecie obywatelskim na rok 2020. Projekty zostały dopuszczone do głosowania a wśród nich  znajduje się pomysł na „Zajęcia prozdrowotne z Tai Chi dla naszych mieszkańców” oraz „Słupy informacyjne na osiedlu Bródno”.  Zachęcamy do głosowania ! Poniżej link na stronę, gdzie można poczytać więcej na temat w/w projektów.

https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekty

Opracowała: Izabela Drzazga