Idź do treści

Tai Chi – ruch dla zdrowia w SDK Jowisz

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku podjętej współpracy „Partnerstwa na Targówku” z Warszawską Akademią Tai Chi i Lok Hup 24 września 2019 r. na warszawskim Targówku odbyły się pierwsze zajęcia Tai Chi dla mieszkańców, które są kontynuacją realizowanego projektu na działanie społeczne pt. „Świadomy ruch z Tai Chi do źródła energii” autorstwa mieszkanki Osiedla Bródno.

Wczorajsze zajęcia miały charakter pokazowy i informacyjny w celu zapoznania mieszkańców z dobrodziejstwem praktykowania Tai Chi, podstawowymi ruchami oraz zasadami uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez przedstawicieli Warszawskiej Akademii Tai Chi. W spotkaniu uczestniczyła 40 osobowa grupa zainteresowanych osób, które zdecydowały się na kontynuowanie lub rozpoczęcie przygody z Tai Chi. 

Zajęcia Tai Chi odbywają się we wtorki w SDK Jowisz, ul. Chodecka 4 (duża sala na piętrze) w godzinach 17:30-19:00. Zapraszamy tym samym wszystkie zainteresowane osoby do dołączenia się do grupy. Więcej informacji na temat zasad uczestnictwa dostępne są pod numerem telefonu 535-856-448.  W załączeniu ogłoszenie.

W ramach przypomnienia aktualne zajęcia są odpowiedzią na zgłaszane potrzeby mieszkańców, którzy uczestniczyli w okresie IV-VII.2019 w/w projekcie realizowanym w partnerstwie z OPS Dzielnicy Targówek w ramach działań Programu Organizowania Społeczności Lokalnej, przedstawicielami z grupy sąsiedzkiej „Aktywne Pokolenia” oraz XLVI LO im. S. Czarnieckiego w Warszawie.

Ogłoszenie – plakat

Opracowała: Izabela Drzazga