Idź do treści

Zaproszenie na spotkanie sąsiedzkie

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie sąsiedzkie w środę 30.01.2019 r. w godz. 17:00-19:00. Dzięki uprzejmości właściciela proponujemy po raz kolejny spotkanie w klimatycznym wnętrzu Gospody Polskiej ul. Św. Wincentego 92. Już tradycyjnie przy gorącej herbacie, w miłej atmosferze zaprosimy Państwa, do kontynuowania wspólnie pracy nad tworzonym planem lokalnych działań w roku 2019.
Każdy głos i pomysł jest ważny, tym samym zapraszamy do rozmowy, wymiany spostrzeżeń, zasygnalizowania potrzeb. Wówczas zastanowimy się co warto poprawić, co warto zorganizować oczywiście wspólnymi siłami, aby poprawić jakość życia mieszkańców w ich miejscu zamieszkania. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu, a zwłaszcza mieszkańców zamieszkujących w budynkach znajdujących się u zbiegu ulic Św. Wincentego, Żuromińskiej i Bolivara oraz do kontaktu przez Facebook na profilu Zjednoczone Pokolenia. 

Spotkania są inicjowane i prowadzone przez Organizatora społeczności lokalnej z OPS, Izabela Drzazga, tel. 519 513 257, email: i.drzazga@ops-targowek.waw.pl